STEGU® - největší výrobce v Evropě

firma stegu®

Inovativní výroba i tradiční hodnoty. Společnost stegu® zná celý svět.

Firma stegu® je na trhu již přes 20 let. Vše začalo roku 1993, v polské obci Jelowa, kde vznikl v hlavách otce a jeho synů nápad založit firmu na výrobu obkladů. Tento nápad předcházelo zaznamenání nedostatku imitace kamenných obkladů v Polsku, ale také v celé Evropě. Po dlouhých dvaceti letech inovací a výroby obkladových materiálů je firma známá nejen v Polsku, ale i v Evropě. Obklady výrobce stegu® však nalezneme po celém světě. Firma také v současné době inovuje svou tvář, představuje nové logo a vizuální identitu.

Rychlý rozvoj firmy šel ruku v ruce s inovacemi

Firma se po svém založení rozvíjela rychle. Z malé rodinné firmy se stala vedoucí společnost v zemi a známá evropská značka. I nyní je stále vyvíjen nejen sortiment produktů a design, ale také si dáváme za cíl vyvíjet nové metody výroby. Přesto tyto moderní technologie kombinujeme s formami tradiční výroby.

Jak vypadá firma dnes

V současné době může stegu® svým zákazníkům nabídnout širokou škálu kvalitních produktů, které jsou kombinací stylu, variací a také umělecké tvorby. Například dekorace jsou obohaceny o uměleckou práci, která skvěle doplní jakoukoliv architekturu a vylepší ji o vkusné prvky. stegu® neustále rozvíjí nové nápady, produktové řady a technologie.

Naším hlavním cílem je použití a vývoj inovací bez zásahu do hodnot, které nabízí tradice. Firma stegu® je společností s osobním přístupem ke svým zákazníkům, kteří společnost obdarovávají svou důvěrou ve známou evropskou značku. Jedním z nejlepších ukazatelů kvality jsou četné ceny a ocenění, které firma obdržela.

Designové prvky i tradiční postupy nám zajišťují první místo na trhu

Námi vyrobené kamenné obklady jsou jedinečné i jako designový prvek. Umělé obklady naší společnosti mají propracovaný vzhled, který je k nerozeznání od přírodního kamene. Jako jediná firma v Evropě vycházíme z automatizované výroby obkladů. To nám zajišťuje hlavní pozici na trhu s kamennými obklady.

Inspirace z přírody

stegu® je dnes již velkou světovou firmou, ale stále čerpá z tradičních zásad a hodnot, na čemž staví svůj potenciál. Naše obklady naleznete na všech světadílech v mnoha podobách, ať už jako doplňky architektonických fasád, teras, plotů nebo uvnitř domova zákazníků jako doplněk interiéru u obložení krbů, obývacích pokojů a kuchyní. Výroba produktů probíhá pomocí inovativního procesu, který využívá pouze přírodní barviva. Díky tomu jsou výsledkem produkty nejvyšší kvality, které jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí.

stegu® je rodinná firma s tradicí plnou energie a chutí k rozvoji. Díky využití inovativních technologií jsme navíc výrobcem, který dbá na ekologičnost, protože výrobní materiály stegu® mají snížený dopad na ekologii a přírodu.

Naše spolehlivost se stala známkou kvality

Oproti konkurenci jsme schopni zboží dodat rychle a spolehlivě. Díky našemu způsobu výroby totiž vyprodukujeme i 2000 m2 obkladů denně. Výrobní automatické stroje produkují výrobky s ohledem na ekologii, spaliny, páry nebo odpadní látky. Zákazník si navíc kupuje zboží i známé celosvětové firmy a největšího výrobce v Evropě, což je samo o sobě známkou jistoty a kvality.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.