Z důvodu nařízení (KORONAVIRUS) vlády České republiky ze dne 15.03.2020 je vzorková prodejna firmy DECORSTONE, s.r.o. do odvolání uzavřena. Výdej zboží pro živnostníky, firmy a velkoobchodní partnery je neomezen. Platba za zboží je možná pouze převodem na základě vystavené zálohové faktury. Děkujeme za pochopení.

Inspirováni přírodou

Firma STEGU je na trhu již přes 25 let. Vše začalo roku 1993, v polské obci Jelowa, kde vznikl v hlavách otce a jeho synů nápad založit firmu na výrobu obkladů. Tento nápad předcházelo zaznamenání nedostatku imitace kamenných obkladů v Polsku, ale také v celé Evropě. Po dlouhých dvaceti letech inovací a výroby obkladových materiálů je firma známá nejen v Polsku, ale nalezneme je po celém světě. Firma také v současné době inovuje svou tvář, představuje nové logo a vizuální identitu.

 

Rychlý rozvoj firmy šel ruku v ruce s inovacemi

Firma se po svém založení rozvíjela rychle. Z malé rodinné firmy se stala vedoucí společnost v zemi a známá světová značka. I nyní je stále vyvíjen nejen sortiment produktů a design, ale také si dáváme za cíl vyvíjet nové metody výroby. Přesto tyto moderní technologie kombinujeme s formami tradiční výroby.

 

Jak vypadá firma dnes

V současné době může STEGU svým zákazníkům nabídnout širokou škálu kvalitních produktů, které jsou kombinací stylu, variací a také umělecké tvorby. Například dekorace jsou obohaceny o uměleckou práci, která skvěle doplní jakoukoliv architekturu a vylepší ji o vkusné prvky. STEGU neustále rozvíjí nové nápady, produktové řady a technologie.

Naším hlavním cílem je použití a vývoj inovací bez zásahu do hodnot, které nabízí tradice. Firma STEGU je společností s osobním přístupem ke svým zákazníkům, kteří společnost obdarovávají svou důvěrou ve známou evropskou značku. Jedním z nejlepších ukazatelů kvality jsou četné ceny a ocenění, které firma obdržela.

 

Designové prvky i tradiční postupy nám zajišťují první místo na trhu

Námi vyrobené kamenné a cihlové obklady jsou jedinečné i jako designový prvek. Umělé obklady naší společnosti mají propracovaný vzhled, který je k nerozeznání od přírodního kamene. Jako jedna z mála firem v Evropě vycházíme z automatizované výroby obkladů. To nám zajišťuje hlavní pozici na trhu s kamennými a cihlovými obklady.

 

Inspirace z přírody

STEGU je dnes již velkou světovou firmou, ale stále čerpá z tradičních zásad a hodnot, na čemž staví svůj potenciál. Naše obklady naleznete ve všech světadílech v mnoha podobách, ať už jako doplňky architektonických fasád, teras, plotů nebo uvnitř domova zákazníků jako doplněk interiéru u obložení krbů, obývacích pokojů a kuchyní. Výroba produktů probíhá pomocí inovativního procesu, který využívá pouze přírodní barviva. Díky tomu jsou výsledkem produkty nejvyšší kvality, které jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí.

STEGU je rodinná firma s tradicí plnou energie a chutí k rozvoji. Díky využití inovativních technologií jsme navíc výrobcem, který dbá na ekologičnost, protože výrobní materiály STEGU mají snížený dopad na ekologii a přírodu.

 

Naše spolehlivost se stala známkou kvality

Oproti konkurenci jsme schopni zboží dodat rychle a spolehlivě. Díky našemu způsobu výroby totiž vyprodukujeme i 2000 m2 obkladů denně. Výrobní automatické stroje produkují výrobky s ohledem na ekologii, spaliny, páry nebo odpadní látky. Zákazník si navíc kupuje zboží i známé celosvětové firmy a největšího výrobce v Evropě, což je samo o sobě známkou jistoty a kvality.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.