O nás

Firma STEGU je na trhu již přes 25 let. Vše začalo roku 1993, v polské obci Jelowa, kde vznikl v hlavách otce a jeho synů nápad založit firmu na výrobu obkladů. Tento nápad předcházelo zaznamenání nedostatku imitace kamenných obkladů v Polsku, ale také v celé Evropě. Po dlouhých dvaceti letech inovací a výroby obkladových materiálů je firma známá nejen v Polsku, ale nalezneme je po celém světě. Firma také v současné době inovuje svou tvář, představuje nové logo a vizuální identitu.

 

Rychlý rozvoj firmy šel ruku v ruce s inovacemi

Firma se po svém založení rozvíjela rychle. Z malé rodinné firmy se stala vedoucí společnost v zemi a známá světová značka. I nyní je stále vyvíjen nejen sortiment produktů a design, ale také si dáváme za cíl vyvíjet nové metody výroby. Přesto tyto moderní technologie kombinujeme s formami tradiční výroby.

 

Jak vypadá firma dnes

V současné době může STEGU svým zákazníkům nabídnout širokou škálu kvalitních produktů, které jsou kombinací stylu, variací a také umělecké tvorby. Například dekorace jsou obohaceny o uměleckou práci, která skvěle doplní jakoukoliv architekturu a vylepší ji o vkusné prvky. STEGU neustále rozvíjí nové nápady, produktové řady a technologie.

Naším hlavním cílem je použití a vývoj inovací bez zásahu do hodnot, které nabízí tradice. Firma STEGU je společností s osobním přístupem ke svým zákazníkům, kteří společnost obdarovávají svou důvěrou ve známou evropskou značku. Jedním z nejlepších ukazatelů kvality jsou četné ceny a ocenění, které firma obdržela.

 

Designové prvky i tradiční postupy nám zajišťují první místo na trhu

Námi vyrobené kamenné a cihlové obklady jsou jedinečné i jako designový prvek. Umělé obklady naší společnosti mají propracovaný vzhled, který je k nerozeznání od přírodního kamene. Jako jedna z mála firem v Evropě vycházíme z automatizované výroby obkladů. To nám zajišťuje hlavní pozici na trhu s kamennými a cihlovými obklady.

 

Inspirace z přírody

STEGU je dnes již velkou světovou firmou, ale stále čerpá z tradičních zásad a hodnot, na čemž staví svůj potenciál. Naše obklady naleznete ve všech světadílech v mnoha podobách, ať už jako doplňky architektonických fasád, teras, plotů nebo uvnitř domova zákazníků jako doplněk interiéru u obložení krbů, obývacích pokojů a kuchyní. Výroba produktů probíhá pomocí inovativního procesu, který využívá pouze přírodní barviva. Díky tomu jsou výsledkem produkty nejvyšší kvality, které jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí.

STEGU je rodinná firma s tradicí plnou energie a chutí k rozvoji. Díky využití inovativních technologií jsme navíc výrobcem, který dbá na ekologičnost, protože výrobní materiály STEGU mají snížený dopad na ekologii a přírodu.

 

Naše spolehlivost se stala známkou kvality

Oproti konkurenci jsme schopni zboží dodat rychle a spolehlivě. Díky našemu způsobu výroby totiž vyprodukujeme i 2000 m2 obkladů denně. Výrobní automatické stroje produkují výrobky s ohledem na ekologii, spaliny, páry nebo odpadní látky. Zákazník si navíc kupuje zboží i známé celosvětové firmy a největšího výrobce v Evropě, což je samo o sobě známkou jistoty a kvality.