Novinky

Přečtěte si co je u nás nového, dozvíte se o nových produktech STEGU® a další zajímavé informace. Vše přehledně na jednom místě.

Vánoční svátky ve STEGU

vanoce-stegu

Vážení zákazníci a obchodní partneři, dovolujeme si vás upozornit, že v termínu 23. 12. 2015 - 3. 1. 2016 je firma DECORSTONE, s.r.o. uzavřena z důvodu vánočních svátků. Objednávky a veškeré dotazy zaslané v tomto termínu budou opět vyřizovány od 4. 1. 2016.

Cihlové obklady BOSTON s hotovou spárou

novinka-boston

jsou revoluční novinkou mezi cihlovými obklady. Obklady jsou vyrobeny na bázi lehčeného probarveného betonu ve 4 moderních barvách. Jednotlivé pásky s hotovou spárou do sebe zapadají jako puzzle.

Lesklé kamenné obklady s obsahem slídy

kamenne-obklady-bianco-nero

Představujeme vám dvě novinky z kamenné řady obkladů stegu®, obklady BIANCO a NERO, typické svým lesklým povrchem, který je způsoben obsahem slídy. Obklad je osazený do tvaru písmene Z, a tím se zaručuje plynulý přechod mezi jednotlivými obklady bez viditelného spoje.

FOR ARCH 2014

for-arch-2014

Všem obchodním partnerům a návštěvníkům expozice STEGU® na stavebním veletrhu FOR ARCH 2014 děkujeme. Věříme, že jste si odnesli příjemný zážitek a načerpali novou inspiraci pro váš domov.

stegu® na FOR ARCH - 5A13

for-arch-2014

Přijďte se podívat 16. - 20.9.2014 na největší stavební veletrh v České republice FOR ARCH, kde uvidíte obklady stegu® na vlastní oči. Máme pro vás připravené nové produkty, zajímavé ceny a informace z oblasti stavebnictví.

Stránka 1 z 2 - 7 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.