Fasádní obklady - moderní vzhled

92 položek celkem
Nahoru
Další produkty

fasadni-obklady

V posledních letech stoupla obliba použití kamenných fasádních obkladů, jak na rodinných domech, tak i v bytech a komerčních stavbách. Je totiž mnoho důvodů, které mluví právě pro jejich použití.

Klasické omítky nebo fasádní obklady

V porovnání s normálními fasádními omítkami, které se na fasádu většinou používají, jsou totiž fasádní obklady výrazně odolnější. Díky použití kvalitní betonové směsi pro jejich výrobu se jejich trvanlivost pohybuje v řádech několika desítek let, a to nejen funkční trvanlivost materiálu, ale také vzhled povrchu. Fasádní obklady jsou odolné i vůči extrémním vlivům počasí a zachovávají si svou barevnost. Vaše fasáda tak zůstane dokonalá po několik generací.

Mezi další přednosti patří bezesporu cena, za kterou lze imitaci kamenných obkladů pořídit. V porovnání s přírodními kamennými obklady, jako je břidlice či kvarcit (křemen) jsou totiž betonové imitace levnější a stejně odolné. Údržba fasádních kamenných obkladů je velmi snadná a celkový vzhled nelze téměř rozeznat od pravého přírodního obkladu.

Kvalita osvědčená 20 letou tradicí

Rozhodujete-li se o typu a značce fasádních obkladů můžete nalézt největšího evropského výrobce stegu®, který vyrábí produkty fasádního obložení z vlastní dlouholeté ověřené technologie. Působením na trhu imitací kamenných obkladů přes 20 let a vývojem vysoce kvalitních betonových směsí a automatizovanou výrobou se fasádní obklady stegu® řadí mezi špičku. Jaké typy fasádních obkladů stegu® nabízí? Sortiment obkladů stegu® je široký a obsahuje fasádní obklady imitující kámen, pálené cihly. To vše z kvalitních betonových směsí, čímž je zajištěna odolnost, stálobarevnost a také snadná údržba těchto fasádních obkladů.

Fasádní obklady z umělého kamene

Obklady na fasádu z umělého kamene patří mezi velice oblíbenou variantu. Detailně napodobují strukturu přírodních materiálů, jako je břidlice, kvarcit, pískovec, opuka a mnoho dalších. K dostání jsou v mnoha barevných odstínech, takže uspokojí i náročnější požadavky. Oproti kamenným obkladům jsou obklady z umělého kamene levnější a také lehčí, proto se s nimi lépe pracuje a lze je použít také na zateplené fasády. Stegu® obklady nabízí univerzální použití. Fasádní obklady značky stegu® lze využít kromě exteriéru, také ve vnitřních prostorách. V moderních interiérech dnes již velmi často patří dekorativní obložení přírodního typu.

Přečtěte si jak správně vytvořit zateplenou fasádu s obklady

Připravili jsme pro vás přehlednou příručku, která vás provede správným technologickým postupem na provádění zateplovacího systému quick-mix s povrchovou úpravou kamennými obklady a cihlovými pásky stegu®.

pdf-icon Příručka pro montáž obkladů stegu® na zateplenou fasádu.pdf