Spolupráce

stegu-spoluprace

 

1. Největší výrobce imitací kamenných obkladů

Výrobce STEGU® je jedním z největších producentů imitací kamenných obkladů v Evropě. Původně rodinná firma s ručním zpracováním je dnes, s více než 25 letou historií a tradicí, známa pod značkou STEGU® v celé Evropě.

 

2. Automatická výroba s ručním povrchovou úpravou

Producenti umělých obkladů u nás i ve světě vyrábí obklady ručně. Tento proces však ovlivňuje čas na výrobu obkladů i výrobní šarže barvy. Výrobce STEGU® jako jedna z mála firem ve světě používá automatizovanou výrobu s ruční povrchovou úpravou, která zajišťuje zvýšení produktivity a jednotné odstínové šarže ve více dodávkách.

 

3. Možnost zakázkové výroby

Vyrábíme přes 100 odstínu a struktur obkladů. Víme, že náročnějším klientům nestačí základní nabídka obkladů. Proto jsme schopni při větších zakázkách vyrobit a dodat barvy na přání klienta.

 

4. Kompletní montážní systém se stavební chemií stegu

Montáž kamenných a cihlových obkladů je s naším systémem velice jednoduchá a zvládne ji každý.

 

5. Investiční projekty

V případě investičních projektů v řádu stovek metrů čtverečných, čekáte u jiných výrobců týdny i měsíce. Firma STEGU® je díky automatizované výrobě schopna tyto metry vyrobit a dodat během několika dní.

 

6. Skladová dostupnost výrobků

Všechny obklady jsou ihned dostupné v centrálním skladě v Praze. V případě obkladů na objednávku je termín dodání do 14 - 21 dní od objednání.

 

7. Vzorové stojany a propagační materiály ZDARMA

Prodávat lze tehdy, kdy máte „něco“ v ruce. Budete-li naším prodejcem, STEGU® vám poskytne propagační materiály zdarma jako interní a externí stojany, katalogy, technické listy, certifikáty, montážní návody, billboardy, tužky, metry, trička, kalendáře a jiné. Vaší investici je tedy pouze místo na vzorkové stojany a chuť prodávat a nabízet naše obklady.

 

Stáhněte si vzorkový stojan STEGU do exteriéru.  

Stáhněte si vzorkový stojan STEGU do exteriéru.

 

8. Certifikované výrobky

Výrobky STEGU® mají certifikát typu CE, který umožňuje produkt prodávat v celé Evropě.

 

9. Odborná školení

Všichni prodejci při podepsání rámcových smluv dostávají odborné školení na všechny produkty STEGU®.

 

10. Kompletní XML export produktů pro váš e-shop

Máte e-shop a chcete produkty STEGU® prodávat i na internetu. Dodáme vám kompletní dodavatelský xml export, který si napojíte na svůj systém a všechny obrázky, ceny a parametry se vám naplní do pár sekund.

 

11. Rozvoz zboží

Díky vlastnímu vozovému parku rozvážíme zboží našim partnerům či jejich zákazníkům do 1 – 3 dnů od objednávky a to po celé České republice.

 

12. Sídlo a sklad distribuce stegu® v Praze

Praha je nejen srdcem Evropy, ale i srdcem STEGU® v České republice. Sídlo distribuce i centrální sklad naleznete v kontaktech.