Spolupráce

Máte-li zájem o velkoobchodní odběr výrobků STEGU®, kontaktujte nás na mobilním čísle +420 736 117 260 nebo e-mailu milan.svec@stegu.cz

1. Největší výrobce imitací kamenných obkladů

Výrobce STEGU® je jedním z největších producentů imitací kamenných obkladů v Evropě. Původně rodinná firma s ručním zpracováním je dnes, s 20 letou historií a tradicí, známa pod značkou STEGU® v celé Evropě.

2. Automatická výroba s ručním povrchovou úpravou

Producenti umělých obkladů u nás i ve světě vyrábí obklady ručně. Tento proces však ovlivňuje čas na výrobu obkladů i výrobní šarže barvy. Výrobce STEGU® jako jedna z mála firem ve světě používá automatizovanou výrobu s ruční povrchovou úpravou, která zajišťuje zvýšení produktivity a jednotné odstínové šarže ve více dodávkách.

3. Možnost zakázkové výroby

Vyrábíme přes 50 odstínu a struktur obkladů. Víme, že náročnějším klientům nestačí základní nabídka obkladů. Proto jsme schopni vyrobit a dodat barvy na přání klienta.

4. Kompletní pokládkový systém se stavební chemií

Mít ucelený systém pokládky a určenou stavební chemii, není na škodu. Máme vlastní pokládkový systém se stavební chemií STEGU®. Pokládka nikdy nebyla snazší.

5. Investiční projekty

V případě investičních projektů v řádu stovek metrů, čekáte u jiných výrobců měsíce. Firma STEGU® je díky automatizované výrobě schopna tyto metry vyrobit během několika dní.

6. Skladová dostupnost výrobků

Všechny obklady jsou ihned dostupné v centrálním skladě v Praze. V případě obkladů na objednávku je termín dodání do 14 dní od objednání.

7. Vzorové stojany a propagační materiály ZDARMA

Prodávat lze tehdy, kdy máte „něco“ v ruce. Budete-li naším prodejcem, STEGU® vám poskytne propagační materiály zdarma jako interní a externí stojany, katalogy, technické listy, certifikáty, montážní návody, billboardy, tužky, metry, trička, kalendáře a jiné.

Stáhněte si vzorkový stojan STEGU do exteriéru.   Stáhněte si vzorkový stojan STEGU do exteriéru.

8. Certifikované výrobky

Výrobky STEGU® mají certifikát typu CE, který umožnuje produkt prodávat v celé Evropě.

9. Odborná školení

Všichni prodejci při podepsání rámcových smluv dostávají odborné školení na všechny produkty STEGU®.

10. Kompletní XML export produktů pro váš e-shop

Máte e-shop a chcete produkty STEGU® prodávat i na internetu. Dodáme vám kompletní dodavatelský xml export, který si napojíte na svůj systém a všechny obrázky, ceny a parametry se vám naplní do pár sekund.

11. Rozvoz zboží

Díky vlastnímu vozovému parku rozvážíme zboží našim partnerům či jejich zákazníkům do 1 – 3 dnů od objednávky a to po celé České republice.

12. Sídlo a sklad distribuce stegu® v Praze

Praha je nejen srdcem Evropy, ale i srdcem STEGU® v České republice. Sídlo distribuce i centrální sklad naleznete v kontaktech.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.