STONE SHINE - dekorativní ochranná impregnace na obklady 1 l

Kód: 5907762311111
650 Kč / ks 537,19 Kč bez DPH

Impregnace STONE SHINE je bílá vodou ředitelná dekorativní a ochranná impregnace na bázi silikonu určená k hydrofobizaci povrchu. Impregnovanému povrchu poskytne neopakovatelný efekt lesku - od perleťového po křišťálový.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití

K impregnaci sádrových a betonových dlaždic v interiérech a exteriérech.

Nanášení

Před zahájením prací musí být povrch zbaven prachu, špíny, oleje, maziv, aj. Povrchy, které nemohou být impregnovány, např. skla, kovové části, dřevěné části, leštěný kámen apod., je třeba pečlivě zakrýt. Před použitím rozmíchejte. Na sádrové a betonové obklady naneste jedenkrát (pouze jednu vrstvu, nenanášejte způsobem mokré na mokré, může dojít k rozdílům v odstínech) nástřikem. Impregnovaný povrch musí být důkladně a rovnoměrně nasycen. Obklady včetně spáry impregnujte minimálně 21 dnů po dokončení prací. Impregnujte při suchém počasí bez srážek a teplotě od +5 do +25°C. Po ukončení prací důkladně vypláchněte rozstřikovač.

Vydatnost

Až 10 m2 z litrového balení. Spotřeba prostředku závisí na nasákavosti impregnovaného materiálu.

Skladování

Impregnaci skladujte v suchu při teplotě +5 až +30 °C v původním obalu. Doba trvanlivosti činí 12 měsíců od data výroby.

Doporučení

Vzhledem k různorodosti stavebních materiálů dostupných na trhu, musí být před impregnováním provedeny zkoušky za účelem vyloučení jakéhokoliv nepředvídatelného problému, který může nastat během impregnování materiálu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavební chemie - montážní systém
Hmotnost: 1 kg
Použití: interiér / exteriér
Mrazuvzdornost: ano
Barva: bílá
Vydatnost: 5 m²
Barva: bílá
Mrazuvzdornost: ano
Voděodolnost: ano
Vydatnost: 5 m²
Průměrná spotřeba: 0,1 - 0,2 l/m²
Teplota při práci: 5 - 30 °C
Vytvrzení: 1 hodina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: