Zahradní betonové nášlapy - imitace dřeva

zahradni-naslapy

Zahradní betonové nášlapy imitující dřevo jsou vyrobeny na bázi směsi betonu, který je mrazuvzdorný a vysoce odolný. STEGU® doplňky na zahradu vám zpříjemní zahradu či venkovní místo, kde trávíte čas se svou rodinou a přáteli.

Osobitý design a styl dřeva

Naše zahradní doplňky přinesou do vaší zahrady osobitý design a styl, který zpříjemní její vzhled a využití. Vyrábíme zahradní betonové dlaždice imitující dřevo a to v různých rozměrech, tvarech a barvách.

 
 • Řadit dle:
 • 4 položek celkem

Stránka 1/1

 • Zahradní nášlap DT-1
  Betonové pražce z řady DT imitují dřevo a jsou vyrobené z mrazuvzdorné a odolné směsi betonu. Jsou dodávány ve třech rozměrech, kdy pražec DT 1 je vyroben v délce 594 mm. Díky realistickým barvám a kresbě dřeva je ideálním doplňkem do vaší zahrady.
  Dostupnost:Na dotaz
 • Zahradní nášlap DT-2
  Betonové pražce z řady DT imitují dřevo a jsou vyrobené z mrazuvzdorné a odolné směsi betonu. Jsou dodávány ve třech rozměrech, kdy pražec DT 2 je vyroben v délce 396 mm. Díky realistickým barvám a kresbě dřeva je ideálním doplňkem do vaší zahrady.
  Dostupnost:Na dotaz
 • Zahradní nášlap DT-3
  Betonové pražce z řady DT imitují dřevo a jsou vyrobené z mrazuvzdorné a odolné směsi betonu. Jsou dodávány ve třech rozměrech, kdy pražec DT 3 je vyroben v délce 198 mm. Díky realistickým barvám a kresbě dřeva je ideálním doplňkem do vaší zahrady.
  Dostupnost:Na dotaz
 • Zahradní nášlap KD-1
  KD 1 je betonový nášlap o průměru 360 - 390 mm vyrobený z pevné, odolné a mrazuvzdorné směsi betonu. Reálná barva a dokonalé odlitá kůra, dělá z tohoto výrobku přesnou kopii pravého dřeva do vaší zahrady.
  Dostupnost:Na dotaz
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.