Zahradní betonové nášlapy - imitace dřeva

zahradni-naslapy

Zahradní betonové nášlapy imitující dřevo jsou vyrobeny na bázi směsi betonu, který je mrazuvzdorný a vysoce odolný. STEGU® doplňky na zahradu vám zpříjemní zahradu či venkovní místo, kde trávíte čas se svou rodinou a přáteli.

Osobitý design a styl dřeva

Naše zahradní doplňky přinesou do vaší zahrady osobitý design a styl, který zpříjemní její vzhled a využití. Vyrábíme zahradní betonové dlaždice imitující dřevo a to v různých rozměrech, tvarech a barvách.

 
 • Řadit dle:
 • 5 položek celkem

Stránka 1/1

 • Zahradní nášlap KD 1
  1 hodnocení
  KD 1 je betonový nášlap o průměru 390 mm vyrobený z pevné, odolné a mrazuvzdorné směsi betonu. Reálná barva a dokonalé odlitá kůra, dělá z tohoto výrobku přesnou kopii pravého dřeva do vaší zahrady.
  Dostupnost:14 - 21 dní od objednání
 • Zahradní nášlap KD 2
  2 hodnocení
  KD 2 je betonový nášlap o průměru 250 mm, vyrobený z pevné, odolné a mrazuvzdorné směsi betonu. Reálná barva a dokonalé odlitá kůra, dělá z tohoto výrobku přesnou kopii pravého dřeva do vaší zahrady.
  Dostupnost:14 - 21 dní od objednání
 • Zahradní nášlap PK 1
  2 hodnocení
  Betonové pražce z řady PK imitují dřevo a jsou vyrobené z mrazuvzdorné a odolné směsi betonu. Jsou dodávány ve třech rozměrech, kdy pražec PK 1 je vyroben v délce 750 mm. Díky realistickým barvám a kresbě dřeva je ideálním doplňkem do vaší zahrady.
  Dostupnost:14 - 21 dní od objednání
 • Zahradní nášlap PK 2
  2 hodnocení
  Betonové pražce z řady PK imitují dřevo a jsou vyrobené z mrazuvzdorné a odolné směsi betonu. Jsou dodávány ve třech rozměrech, kdy pražec PK 2 je vyroben v délce 500 mm. Díky realistickým barvám a kresbě dřeva je ideálním doplňkem do vaší zahrady.
  Dostupnost:14 - 21 dní od objednání
 • Zahradní nášlap PK 3
  1 hodnocení
  Betonové pražce z řady PK imitují dřevo a jsou vyrobené z mrazuvzdorné a odolné směsi betonu. Jsou dodávány ve třech rozměrech, kdy pražec PK 3 je vyroben v délce 250 mm. Díky realistickým barvám a kresbě dřeva je ideálním doplňkem do vaší zahrady.
  Dostupnost:14 - 21 dní od objednání
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.