Cihlové obklady a KLINKER pásky - imitace cihly

16 položek celkem

cihlove-obklady

Cihlové obklady jsou dokonalou imitací tradiční pálené cihly. Vyrobeny jsou na bázi lehčené plně probarvené pískové směsi, cementu, barviv a pojiv. Pokud se vám líbí tento styl „anglický styl“ jsou cihlové obklady to pravé. Pro svou nízkou pořizovací cenu, jednoduchost a obdélníkový tvar jsou cihlové pásky nejpoužívanějším externím obkladem, který přidává stavbě na designu a eleganci. Doplňkem cihlového obkladu jsou i rohové obklady, které zaručí plynulý přechod mezi stěnou a rohem.

Inspirujte se i vy starou dobrou Anglií. Připravili jsme pro vás sortiment cihlových obkladů v nepřeberném množství variant. S nimi ozvláštníte svůj dům zvenčí a zevnitř. Cihlové obklady se totiž hodí do interiéru, stejně jako na fasádu domu. Jejich materiál, tvar i barvy čerpají inspiraci z přírody a skvěle zapadnou do stylu vaší domácnosti i do okolní zástavby.

Typický dům v anglickém stylu má stěny z neomítnutých cihel a je celý obklopený zelení a květinami. Toužíte také po takovém domě? Pak vám ale doporučujeme nenechávat svůj rodinný dům odhalený. Pořiďte si nejprve kvalitní fasádu a na ní pak cihlové obklady. Jedině tak docílíte perfektního anglického vzhledu, aniž byste prodělávali kvůli chybějícímu zateplení.

Cihlové obklady se hodí všude

Návrat k tradičním materiálům je hitem posledních let! Neuděláte proto chybu, pokud svůj obchůdek, restauraci, kavárnu nebo vlastní dům ozvláštníte o cihlovou fasádu nebo cihlovou zeď z kvalitních obkladů. Výhodou cihlových obkladů je na navíc to, že jsou samy o sobě perfektním designovým doplňkem. Zeď z cihlových obkladů můžete nechat jen tak, bez obrazů, plakátů nebo polic. Samotná je nádherná a dokonale promění celý prostor! Zkuste to a rozhodněte se, kam cihlové obklady umístíte…na fasádu domu

Montáž cihlových obkladů

Cihlové obklady se lepí za pomocí flexibilních lepidel STEGU®. Výsledný vzhled obložené zdi lze doladit pomocí správného výběru spárovací malty. Cihlové obklady doporučujeme naimpregnovat, aby zachovaly stálý vzhled a barvu. Zajímá vás montáž cihlových obkladů?