Kamenné obklady

6 položek celkem
ARGENTO t
1 290 Kč / m²

Obklady z kamene ARGENTO dodají design přírody a svou velmi jemnou strukturou okouzlí každého milovníka kamene. Tmavá barva břidlice a přírodní styl se hodí téměř kamkoliv.

5907762311489
380 kamenny obklad ivory
1 590 Kč / m²

Obklady z kamene IVORY dodají design přírody a svou velmi jemnou strukturou okouzlí každého milovníka kamene. Světlá barva kvarcitu a přírodní styl se hodí téměř kamkoliv.

5907762311380
lunaro 1 textura
1 590 Kč / m²

Obklady z kamene LUNARO dodají design přírody a svou velmi jemnou strukturou okouzlí každého milovníka kamene. Kontrast světlé a tmavě šedé barvy kvarcitu se hodí do jakýchkoliv...

5907762311908
OXIDO t
1 290 Kč / m²

Obklady z kamene OXIDO dodají design přírody a svou velmi jemnou strukturou okouzlí každého milovníka kamene. Tmavá a rezavá barva břidlice a přírodní styl se hodí téměř kamkoliv.

5907762311359
PRETO t
1 290 Kč / m²

Obklady z kamene PRETO dodají design přírody a svou velmi jemnou strukturou okouzlí každého milovníka kamene. Tmavá barva břidlice a přírodní styl se hodí téměř kamkoliv.

5907762311335
381 kamenny obklad rusty
1 590 Kč / m²

Kamenné obklady RUSTY jsou pro svůj rustikální design a barvy zajímavým doplňkem každé fasády a stěny. Přírodní materiál břidlice a typická barva kamene zaujme opravdu každého.

5907762311175

kamenne-obklady

Popularita kamenných obkladů stoupá rok od roku. Mnoho lidí se rádo vrací k přírodním materiálům a jejich vlastnostem. Obklady z kvarcitu a břidlice změní váš interiér i fasádu domu k nepoznání a nechají působit kouzlo přírody a vašeho osobního stylu.

Hlavní výhody kamenných obkladů

- obklady z kamene přidávají estetickou hodnotu každé stěně či fasádě

- možnost pokládky kamenných obkladů je velmi pestrá a doslova nevyčerpatelná

- kamenné obklady jsou mrazuvzdorné a voděodolné - lze je použít na obklad krbu i do koupelny

Vyberte si kamenný obklad dle typu kamene

Kvarcity – neboli křemence jsou velmi tvrdé a odolné, díky těmto vlastnostem je řez obkladu z kvarcitu čistý a bez dalších otřepů.

Břidlice – obklady z břidlice jsou pevné a mají výborné izolační vlastnosti.

Kamenné obklady mají tvar obdélníku, který je osazen do písmene Z. Díky tomu zpracování nejsou ve výsledku vidět spoje a dochází tak k celistvosti obložené plochy. Jednotlivé pásky obkladu jsou vzájemně slepeny lepidlem z pryskyřice. Kamenné obklady neobsahují rohové prvky, jelikož z obkladu lze roh osadit či vytvořit kamenický spoj na 45°.

Nadčasové kamenné obklady. Investice, která se vyplatí

Jste milovníky přírodních materiálů v interiéru? Potom jsou kamenné obklady to pravé pro vás. Vdechnou interiéru originalitu, luxus a útulnost. Každý touží po harmonii v interiéru. Té dosáhneme právě díky materiálům, jako je kámen nebo dřevo. Pokud předměty správně umístíme, můžeme bydlet například podle principů Feng Shui, které vyznává především klid a pohodu.

Originalita na každém centimetru

Jedinečnost kamenných obkladů spočívá v jejich různorodosti. Každý obklad je jiný. Má trochu jinou strukturu, zabarvení, viditelnost krystalků. Obložená plocha pak působí svěže nikoliv jednolitě, jak jsme tomu zvyklí u běžných obkladů. Pokud chcete na kamenných obkladech ušetřit, můžete si pořídit tzv. umělý kámen. Jedná se o obklady nejčastěji ze sádry, které pořídíte až o polovinu levněji. Na první pohled je od pravého kamene nerozeznáte, nelze je však použít ve venkovním prostředí.